شبکه های اجتماعی

سوالات طبقه بندی و فصل بندی شده نظارت عمران (ویژه آزمون تابستان 98)

  • 19 ارديبهشت 1398
  • 3185
  • 0

صبح روز پنجشنبه یازدهم بهمن ماه بود، تصمیم گرفتم به حوزه برگزاری آزمون خواهران (دانشکده فنی و حرفه ای دختران دکتر شریعتی) بروم و از نزدیک با تعدادی از شرکت کنندگان آزمون صحبت کنم، بیشتر راجب اینکه دوران آماده شدن برای آزمون رو چطور گذروندن و با چه چالش هایی مواجه بودن و اینکه اگر چطور بود براشون بهتر بود،

نتیجه ای که گرفتم این بود که منابع موجود برای آزمون های نظام مهندسی بسیار محدود هست، به عنوان مثال اکثر قریب به اتفاق داوطلبین می گفتند بر خلاف آزمون های کارشناسی ارشد که پر است از انواع کتاب های تست و سوالات طبقه بندی شده، برای آزمون نظام مهندسی منابع بسیار محدود هست و کتابهای موجود همگی به صورت آزمون های سال های گذشته گردآوری شده اند،

مشکل اساسی این بود که به عنوان مثال اگر می خواستیم درس فولاد را مطالعه کنیم باید می گشتیم و سوالات فولاد را از بین حجم زیاد سوالات پیدا می کردیم و این پراکندگی بسیار ناخوشایند بود !

این بود که ما در تیم کلبه عمران تصمیم گرفتیم سوالات ده سال گذشه آزمون نظارت عمران را گردآوری کرده و به صورت طبقه بندی شده و فصل بندی شده با پاسخ کاملا تشریحی و بدون اظهارنظرهای شخصی، برای شما عزیزان آماده کنیم.

شما می توانید با تهیه این کتاب الکترونیکی، هر روز یک مبحث را انتخاب کرده و هنگام مطالعه آیین نامه، تست های مربوط به همان مبحث از ده دوره گذشته را پاسخ دهید و به آمادگی بیشتری دست پیدا کنید. شما با داشتن این کتاب می توانید به راحتی برای خود برنامه ریزی کرده و هر کدام از دروس را به طور جداگانه مطالعه کنید، حتی در دروس بتن و فولاد سوالات فصول مختلف را هم به طور جداگانه قرار دادیم تا در هنگام مطالعه دچار پرش ذهنی نشوید.

در خصوص مباحثی که ویرایش شده اند، مانند مبحث پنجم، پاسخ سوالات بر اساس آیین نامه جدید ارائه شده اند. ضمن اینکه سعی کردیم هیچ گونه تغییری در صورت اصلی سوال و گزینه ها، ایجاد نشود.

این کتاب به صورت دانلودی ارائه می شود، اگر شاغل هستید و زمان محدودی برای مطالعه دارید، فقط با 3 هفته تمرکز بر آیین نامه ها و حل تست های ده دوره گذشته و کلید واژه کامل کلبه عمران می توانید در آزمون نظارت قبول شوید

به همین دلیل ما تضمین می کنیم که اگر با تهیه مجموعه تست های نظارت و اجرا کلبه عمران و کلید واژه کلبه عمران و سه هفته تلاش مستمر در آزمون نظارت و اجرا قبول نشدید، کل مبلغ را به شما بازگردانیم و یا اینکه می توانید تا دو سال از آپدیت موارد خریداری شده استفاده نمایید.

خرید محصول سوالات طبقه بندی و فصل بندی شده نظارت عمران (ویژه آزمون تابستان 98)

نکته: با خرید دانلودی این محصول:
1. 5% مبلغ پرداختی، خرید دانلودی، به کیف پول شما اضافه می گردد که می توانید برای خرید دیگر محصولات دانلودی سایت از آن استفاده نمائید.
2. بعد از دانلود به سرعت قابل استفاده می باشد.
3. مهمتر از همه در صورتی که در آینده مطلبی به صورت تصویری، صوتی و یا نوشتاری به این محصول دانلودی اضافه شود بدون پرداخت هیچگونه هزینه ای می توانید با استفاده از لینک آن در قسمت "سفارشات من" آن را دانلود نمائید.

سوالات طبقه بندی و فصل بندی شده نظارت عمران (ویژه آزمون تابستان 98)

به اشتراک بگذارید

امتیاز شما به این مطلب

تعداد امتیازها: 0

نظرات کاربران

شما هم میتوانید نظر خود را در رابطه با این مطلب برای ما ارسال نمایید.

برای ارسال نظر باید عضو سایت باشید، اگر قبلا در سایت ثبت نام کرده اید اینجا را کلیک کنید.

captcha Refresh

مطالب مرتبط

logo-samandehi